לפניות ושאלות חייגו
03-5250717
כניסה ללקוחות
שם
סיסמה
מעוניינים בפגישה אישית?
בנושא
שם מלא
טלפון
דוא"ל

שאלות נפוצות

 • היכן מתבצעת בדיקת הערכה תפקודית או אבחון קוגניטיבי?

  אנו מודעים למגבלות היכולת של הקשיש ומתחשבים מעל לכל ברווחתו. מעבר לכך הכרחי לאמינות התוצאות שהנבדק ירגיש בנוח בעת הבדיקה. לכן נשתדל תמיד ובמידת האפשר שכל ההערכות והאבחונים יתבצעו בסביבתו הטבעית של הנבדק.

 • באילו מקומות בארץ ניתן לקבל את שירותיכם?

  צוות המאבחנים שלנו ערוך בפריסה ארצית וניתן לקבל את שירותי החברה כמעט בכל מקום בתחומי הארץ.

 • מהו הניסיון של אנשי הצוות?

  הצוות מורכב מכ-40 מעריכים. כולם בעלי הכשרה הכוללת רשיון ישראלי לעסוק במקצוע (B.O.T) ורובם נושאי תואר שני, הנמנים על הסגל הרפואי בבתי חולים גריאטריים ושיקומיים. כל איש צוות עובר תהליך הדרכה מקצועית וחונכות אישית של רון בן יצחק טרם העסקתו, וכמו כן מדי רבעון עובר הצוות רענון והדרכה נוספת.

 • מי יוצר קשר עם המבוטחים לצורך הערכה תפקודית?

  לאחר קבלת הבקשה, צוות המשרד יוצר קשר עם איש הקשר של המבוטח. אנו מסבירים לו כי התבקשנו לבצע הערכה תפקודית כחלק מתביעת סיעוד, מוודאים את פרטיו וכתובתו, ומיידעים אותו כי מאבחנת מטעמנו תיצור איתו קשר בימים הקרובים על מנת לתאם מועד נוח לביצוע הבדיקה.

 • מהו טווח הזמנים בבקשה לביצוע הערכה תפקודית?

  צוות המשרד עושה כמיטב יכולתו ליצור קשר עם אנשי הקשר כבר ביום קבלת הבקשה. לאחר יצירת קשר ראשוני והעברה למאבחנת, עליה ליצור קשר לתיאום ההערכה תוך 48 שעות. במידה וקיים קושי בהשגת איש הקשר או בתיאום מועד הבדיקה, כמובן שאנו מיידעים את שולח הבקשה.

 • האם יש צורך בהעברת מסמכים רפואיים יחד עם בקשה להערכה תפקודית?

  כן. קיימות לכך מספר סיבות: כחלק מההכנה לביצוע הערכה תפקודית, חשוב והכרחי שהמאבחנת תדע לקראת מה היא הולכת ואת הרקע הרפואי של הנבדק. בנוסף, קיים אלמנט של זמן, במיוחד במקרים בהם יש מסמכים רפואיים רבים עדיף שהמאבחנת תעבור עליהם טרם הבדיקה ולא בזמן הגעתה למקום. חשוב לזכור שביצוע הערכה תפקודית ללא מידע רפואי מקדים עלולה לפגום באמינות הבדיקה ובמקרים מסויימים אף להזיק לנבדק.

 • את מי משרת בשיבה בריאה?

  בשיבה בריאה משרת את הקהל המבוגר מעל גיל 75. המכון בא לשפר את איכות חייהם של הקשישים ועוזר להם להתגבר על קשיים יומיומיים פיזיים, סוציאליים ומשפחתיים. במקום פועלת קליניקה גריאטרית מקצועית המעניקה שירותי אבחון, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, תזונה, דיאטנית, ייעוץ בנושא התאמת דיור ועוד.

 • מתי דרושה התאמת דיור?

  התאמת דיור נדרשת במצבים בהם הקשיש עבר חלילה אירוע תאונתי, חבלתי, או מחלה קשה. מצבים אלו עלולים להגביל את התפקוד היום יומי התקין, ולמנוע עצמאות תפקודית. במקרה כזה קיים צורך לבצע התאמת דיור ולהעביר את הקשיש מביתו אל דיור מוגן או למוסד טיפולי מתאים.